Hónap: 2017. február
Kamázás a belvárosban
Az Átjáró 10 éves jubileumi kamakupája a belvárosban, a Földes Ferenc Gimnázium tornatermében zajlott 9 csapattal, melyek három hármas csoportban küzdöttek meg egymással (továbbjutottak: a három csoportelső, valamint a legjobb második). Az a) jelű csoportban az esélyes waldorfos csapat könnyen továbbjutott, a CirMi pedig reménykedhetett a továbbjutásban. A b) csoport fordulatos mérkőzéseket hozott: a győztes
Kamakupa a belvárosban az Átjáró jubileumán
Nevezés: szerda éjélig! (A csapatnevek és a létszám megadásával.) Gyülekező: 13.30-tól! 14.00-től kezdődnek a meccsek!