Kamázás Tapolcán

A Szirmocskák csapata

Az I. Miskolci Örömünnep keretében került sor a következő kama kupára múlt szombaton, Tapolcán. Az öt nevező csapat körmérkőzést játszva döntötte el a helyezéseket. A Szirmocskák (Átjáró-Waldorf) csapat lett a győztes nagyszerű játékkal, a szintén veretlen CIRMI második lett, a Vének (Átjáró) csapata harmadikként, a Justita negyedikként, míg a Waldorf Szövetség nevű csapat ötödikként végzett. A sok döntetlennek köszönhetően két veretlen és két nyeretlen csapat is maradt a körmeccs végére, akadt néhány többgólos győzelem is, mégsem volt egyoldalú a küzdelem! Az 5. helyen végzett Waldorf csapat például nagyszerű játékkal futott bele sima vereségekbe, köszönhetően a csapattagok fiatal voltának, majd végül apukákkal kiegészülve nehéz falatnak bizonyult ellenük játszani.

Eredmények
Eredmények

A gólok száma döntött természetesen (a győzelem 3, a döntetlen 1, a vereség 0 pontot ér), ám a kamaarány is számított: az esetleges vesztes fél, illetve a döntetlen elérő csapat pluszpontot kapott, ha jobb volt a kamaaránya, mint az ellenfelének (így 3-0, 3-1, 1-1, vagy 2-1-es péonosztozkodásra is volt esély). Az alábbi táblázatban *-al jelöltük a pluszpontokat.