Nap: 2018. február 27.

  • Kamázás a Vörösmarty lakótelepen

    Ezúttal egy új helyszínen, a Vörösmarthy lakótelepen zajlott az aktuális kamakupa, melyre 4 csapat nevezett. Az Átjáró 11 éves jubileumán végre – történetében először – győzött a szervezők csapata, a Zöld Meteor (korában Vének Tanácsa ás Átjáró néven). Ehhez az is kellett, hogy az eddigi legerősebb összeállításában tudott pályára lépni rutinos kamázókkal (többen voltak a

    Tovább →