Kamázás Diósgyőrben

Újabb kamázás, ezúttal egy alkalmi kapmakupa volt a Diósgyőri Gimnáziumban, ezúttal a tornateremben. Az 5 nevező csapat körmérkőzést vívott egymással.

A MAG-osok a rájuk jellemző könnyedséggel játszottak végig, igazán jó meccseken, és végül 3. helyen végeztek. A Zöld Meteor most két vegyes csapattal szerepelt a tanodás gyerekekkel, és helyenként jó játékkal lettek 4. és 5 helyezettek. A végig nagy fölényben játszó waldorfos Pingvin és a legtöbb gólt és kamát szerző, szintén tanodás Alvin és a Mókusok az utolsó körben találkoztak, három-három győzelem után, tehát egy döntőnek felérő meccsel zártak. Az Alvin 2 perc múlva már 4 : 0-ra vezetett (!), ám szépen lassan feljött a Pingvin, és az utolsó percben az utolsó támadás tétje már a győzelem volt számukra, hiszen ha bedobják, 6 : 6 lett volna, és jobb kamaaránynal ők a bajnokok…