2026 június 10-től minden szerdán
a Népkertben!
Idén is kamázunk szerdánként a Népkertben!
Szuper délutáni-koraesti kikapcsolódás napnyugtáig.
Ha még nem ismerős a kamázás, az sem probléma, mindenkit szeretettel várunk ezen remek miskolci eredetű sport űzésére! Ismerd meg és szeresd meg Miskolc sportját, a kama vagy erszénylabda játékot!
Várunk mindenkit, jöhetnek baráti társaságok, családok, vagy akár egyedül is csatlakozhatsz egy barátságos, befogadó közösséghez!
Facebook-esemény:

Diósgyőr eltűnőben? – szellemidéző műhelymunka, közösségi emlékezet- és örökségmentő program
🫵 Támogatásoddal te is hozzájárulhatsz ahhoz, hogy megvalósulhasson a tervezett kötet és programsorozat és folytathassuk munkánkat!
Ezt az alábbi, CIB Bankos bankszámlaszámra utalva teheted meg:
11103901-19331571-36000001
Észak-Keleti Átjáró Egyesület
(közlemény rovat: adomány, US Túrák 7.)




